درباره ما

نوشته شده توسط Super User on . دسته : خدمات و پشتیبانی

 

 

 

کمی از ما بیشتر بدانید!

خدمات کامپیوتری کلیک از سال ۸۷ فعالیت خود را رسماً شروع کرده و طی چندسال با کسب تجربه و افزایش خدمات، مشتریان زیادی را جذب خود کرده و در سال ۹۱ با توجه به توسعه خدمات خود و تصمیماتی که در جهت جلب رضایت مشتریان گرفته شد اقدام به ثبت شرکت تعاونی کرد.

کلیک سامانه با توجه به دارای بودن یک تیم متخصص از مهندسین و دانشجویان نخبه برای انجام پروژه های دانشجویی و انجام کارهای گروهی نظیر: طراحی سایت، برنامه نویسی و…. در سطح کشور آماده خدمات به هموطنان می باشد  و این شرکت سعی دارد تا با ارائه خدمات منحصر به فرد و به روز از پرداختن هزینه های گزاف جلوگیری شود انشاالله بتوانیم با افزایش دانش و خدمات خود خدمتی به شما مشتریان عزیز کرده باشیم.

شرکت تعاونی کلیک سامانه نماینده رسمی فروش پنل اس ام اس می باشد. که از جمله برتری ما نسبت به رقیبان به روز بودن سامانه و قیمت تمام شده ارزان قیمت پیامک که در حال حاضر هرپیامک بااحتساب مالیات برارزش افزوده فقط 77 ریال در خطوط ۵۰۰۰۱ تمام می شود.

شرکت تعاونی کلیک سامانه خدمات طراحی سایت (طراحی وب) و پورتال خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) یا پرتال در نظر می گیرد.
در طراحی و ایجاد الگوریتم های پیشرفته بهینه سازی سایت، طراحی سایتهای تمام داینامیک و پرتال، از نرم افزار جوملا(JOOMLA) و ASP.NET به عنوان بهینه سازی و سامانه مدیریت وب سایت و پورتال استفاده می نماید که متشکل از سامانه (ماژول) هایی است که کارفرما با توجه به نیازهای خود در طراحی و بهینه سازی سایت یا پورتال، می تواند از آنها بهره مند گردد .

شرکت تعاونی کلیک سامانه با داشتن دستگاه های چاپ دیجیتالی، ضمن سرعت بخشیدن به کارهای امور چاپی، کیفیت مطلوبی را ایجاد کرده است و سعی ما برآن خواهد بودکه همچنان بتوانیم خدمات ارزشمندی را ارائه کنیم.

سایت اصلی شرکت تعاونی کلیک سامانه click-samaneh.ir

 

 

 

ما را در شبکه هاي اجتماعي دنبال کنيد